27-X-2021 BKP: Szczepienie mRNA – sytuacja nie do rozwiązania, gdzie jest ratunek?

 
Komu wierzysz ty? Ekspertom od wirusologii, lub wierzysz tym, którzy non stop kłamią we wszystkich telewizyjnych kanałach?
 
 
 
 
Możesz obejrzeć to wideo tutaj: https://jesus-have-mercy-on-me.wistia.com/medias/6m8s2fv6r5  

https://rumble.com/vnxxmr-szczepienie-gdzie-jest-ratunek.html   
https://cos.tv/videos/play/31489113062674432   
https://ugetube.com/watch/y7UQJgjSdiO1J1X   
https://gloria.tv/post/qPtCa4dCBk3J6ASQJ46dgdYJC   

Pobierz wideo: 904,7 MB, 1280×720 / 272,6 MB, 768×432

 

   Środki masowego przekazu obecnie wpajają ludziom strach, wywołują histerię i profesjonalnie robią  pranie mózgów. W jakim celu? Aby jak najwięcej ludzi uwierzyło w kłamstwo, że jedynym wyjściem i ostatnią nadzieją jest szczepienie przeciwko Covid. Mówią, że jeśli przyjmiecie tę szczepionkę, za którą ani producent, ani rząd, ani lekarz nie chcą ponosić odpowiedzialności, to wszystko wróci do normy. Jednak prawdziwi eksperci mówią dokładnie odwrotnie. Fakty już dowodzą, że ci, którzy dziś umierają z powodu Covid, zostali w pełni zaszczepieni! Więc zmarli na szczepionkę, a nie na Covid! Dyrektor zakładu pogrzebowego John O’Looney z Wielkiej Brytanii bije na alarm, potwierdzając, że ci, którzy, w ostatnim czasie zmarli, zostali zaszczepieni. Mit o cudownej szczepionce okazał się wielkim fałszerstwem. Co więcej, zaszczepieni stają się największym zagrożeniem dla siebie i swojego otoczenia. Czemu? Wyjaśnia to nie tylko dr Zelenko, ale także і inni. On mówi: „Kiedy człowiekowi wstrzykują te tzw. «szczepionki», jego organizm staje się fabryką  produkującą białko kolczaste (spike)”.

   Przykład: Młoda matka spodziewająca się dziecka przyszła z mężem w odwiedziny do jego zaszczepionych rodziców. Niedługo potem doznała silnych skurczów, całkowicie straciła siły, jest przykuta do łóżka i nie może się nawet ruszyć.

   Inny przykład: młody mężczyzna z żoną i małymi dziećmi odwiedzili swoją ciotkę. Ciocia i jej mąż otrzymali już szczepionkę mRNA. Podczas wizyty młodego mężczyzne zaczęły boleć kości i całe ciało; potem nadeszła wysoka temperatura i całkowicie stracił siły.

   Pewna kobieta, cierpiąca na raka, koniecznie potrzebowała radioterapii. Była pod silną presją, aby najpierw przyjąć szczepionkę lub przejść serię niebezpiecznych i niewiarygodnych testów. Jeśli nie spełni tych warunków, odmawiają jej udzielenia pomocy medycznej.

   Pielęgniarki zeznają, że obecnie pacjenci hospitalizowani z ciężkim przebiegiem Covid-19 są w pełni zaszczepieni przeciwko Covid. Tak więc mit o cudownej szczepionce zniknął. Niemniej jednak media kontynuują swoją demagogię szczepień, aby stworzyć zakłamaną atmosferę dla absurdalnych restrykcji rządowych. Prawdziwe informacje celowo ukrywają.

   Badacz i wirusolog, profesor Bhakdi z Niemiec, przed szczepieniem pilnie ostrzega: „Jeżeli otrzymaliście pierwszą dawkę szczepionki i wszystko było w porządku, dziękujcie Bogu, dziękujcie Panu, ale nie bierzcie drugiej dawki. Jeśli zaszczepicie się drugą dawką, będziecie mieć duże problemy. W węzłach chłonnych będziecie mieli zabójcze limfocyty i inne komórki – X. Jeśli komórka X wytworzy białko kolczaste, ten limfocyt zaatakuje swojego brata lub siostrę. Więc zabójcze limfocyty będą próbować was zabić. … Chcę, żebyście zdecydowali się nie przyjmować drugiej dawki. Nie tylko drugie szczepienie, ale każde kolejne szczepienie zagraża waszemu życiu. … Pandemia jako śmiertelnie niebezpieczna nowa choroba nie istnieje”.

Covid – to globalne oszustwo, a jeszcze większym oszustwem jest ogólnoświatowe szczepienie przeciwko Covid!

   Terror medialny najpierw opisywał rzekomą katastrofę z chłodniami przepełnionymi zwłokami, a teraz dla odmiany wpadli na pomysł, że ci, którzy odmawiają zaszczepienia się, są winni tzw. pandemii i rzekomo zagrażają wszystkim, w tym zaszczepionym. To kompletny nonsens! Kłamliwe media są teraz winne za linczowanie niewinnych ludzi, którzy odrzucają absurdalną i bardzo niebezpieczną szczepionkę, która nie jest szczepionką , jest raczej biologiczną bronią. Potwierdza to dr Włodzimierz Zelenko: „To sztucznie wytworzona broń biologiczna”. I kontynuuje: „Nie ma żadnego uzasadnienia dla użycia tego trującego, śmiertelnego zastrzyku! … Wasze Ministerstwo Zdrowia was okłamuje. 20 grudnia w Izraelu nastąpił ogromny wzrost krzywej zgonów. Czy wiecie, co wydarzyło się w Izraelu 20 grudnia? Rozpoczęły się ogólnokrajowe szczepienia!”

   Doktor Zelenko mówi prawdę i dlatego prawie codziennie, jak przyznaje, grożą mu śmiercią. On i jego zespół wyleczyli ponad 6000 pacjentów z Covid. On jest kompetentnym do profesjonalnego komentowania szczepionki. Prawdziwi eksperci, tacy jak on, są za prawdę, prześladowani, uciszani i moralnie likwidowani. Dziś można podać nazwiska konkretnych specjalistów, którzy pilnie ostrzegali przed eksperymentalną szczepionką i którzy, choć nie byli chorzy, nagle zmarli.

Kto promuje szczepionkę i dlaczego ją promuje? Jest promowana na przykład przez Billa Gatesa, który powiedział: „Jeśli wykonamy dobrą robotę ze szczepionkami, zmniejszymy populację o 10-15%”.

   Drugim analfabetą promującym szczepienia, idąc po trupach, jest pseudopapież Franciszek Bergoglio, który mówi: „Trzeba to zrobić!” obłudnie dodając: „To akt miłości!” – w rzeczywistości jest to zbrodnia przeciwko ludzkości! On sam wprowadził w Watykanie, jako w pierwszym państwie na świecie, obowiązkowe Covid paszporty. Wszyscy pracownicy Watykanu muszą zostać zaszczepieni. Pseudopapież, ostrzeżenia prawdziwych ekspertów notorycznie bojkotuje i stale powtarza, jak mantrę, rażące kłamstwo o absolutnej konieczności zaszczepienia się. Popełnia w ten sposób zbrodnię nie tylko przeciwko Bogu i Kościołowi, ale także przeciwko całej ludzkości. Bergoglia w tej oszukańczej demagogii naśladują niektóry kościelni prałaci, którzy zamienili prawdę na kłamstwo i Boga na diabła. Należy wystrzegać się ich, jako wilków w owczej skórze; po owocach ich poznacie.

   W przeciwieństwie do papieskiego arcykłamcy Bergoglia francuski wirusolog dr Montagnier, laureat Nagrody Nobla za odkrycie wirusa HIV, wzywa do natychmiastowego zakończenia masowych szczepień. Mówi: „Ta szczepionka stanowi największe ryzyko eksterminacji ludzkości w całej historii”. Pseudopapież jednak absurdalnie twierdzi, że to zaprogramowane ludobójstwo jest aktem miłości.

   Tragedią jest to, że ludzie, przytłoczeni medialnymi kłamstwami, nie są w stanie traktować prawdziwych ekspertów w sposób poważny. Spokojnie ryzykują, że  ich  szczepienie  okaleczy  lub że umrą. Dziś wypada zapytać ludzi: dlaczego podążacie za tymi, których celem jest wasze okaleczenie lub śmierć i masowe rozprzestrzenianie choroby? Dlaczego ich słuchacie? Jest to w ogóle możliwe, co się dzisiaj dzieje? Dziś już łatwo udowodnić, że więcej ludzi umiera z powodu szczepionki niż na Covid. Jednocześnie wiadomo, że śmiertelność z powodu Covid nie przekroczyła śmiertelności z powodu zwykłej sezonowej grypy. Ponadto niewiarygodne statystyki zostały zawyżone, licząc zgony osób, które zmarły z Covidem, ale nie na Covid. Nawet w wypadkach samochodowych przyczyną śmierci był Covid.

   Na pytanie, czy możliwe jest wyprodukowanie skutecznej szczepionki przeciwko Covid, wypowiedziała się czeska wirusolog Soňa PEKOVA. Wyjaśniła, że ze względu na szybką mutację wirusa  jest niemożliwe wyprodukowanie skutecznej szczepionki. Dlaczego? Ponieważ szczepionka nie jest w stanie wyprzedzić mutacji. Rosyjski specjalista, profesor Redko, powiedział, że skuteczne szczepionki zawsze były stosowane tylko przeciwko stabilnym infekcjom, takim jak polio, odra itp., a nigdy przeciwko wirusowi, który mutuje.

Szczepienia wywołują światową wojnę, która w obszarze psychologicznym prowadzi do podziału rodzin i narodu.

   Przykład: W jednej rodzinie zaszczepiono 60sięcio letniego mężczyznę. Jego żona jest przeciwna szczepieniom. Jednak jego synowa uwierzyła w szczepionkę i również została zaszczepiona. Jej mąż uzyskał od ekspertów prawdziwe informacje i dlatego jest radykalnie przeciwko szczepieniom. W jednym domu są podzieleni jak rodzice, tak i młodzi małżonkowie. Doprowadzić do tak głębokiego podziału społeczeństwa, nie osiągnięto jeszcze nigdy w całej historii ludzkości. A agresja i nienawiść leży wyłącznie po stronie zaszczepionych.

   Prawdziwi eksperci ujawniają podstawę zagrożenia eksperymentalnej szczepionki: 1) Zmienia ludzki genom, czyniąc z ludzi organizmy zmodyfikowane genetycznie prowadząc do samozniszczenia rasy ludzkiej. 2) Szczepionka zawiera nanocząsteczki, które dostają się do mózgu, co już należy do procesu chipowania ludzkości, zwłaszcza w połączeniu z 5G. Chipowaniem ale człowiek przestaje być człowiekiem, czyli istotą wolną. Staje się biorobotem. 3) Szczepienia są sposobem k redukcji, czyli samozniszczenia ludzkości. 4) Szczepienie jest również elementem satanizacji, ponieważ biologiczną podstawę szczepionki mRNA tworzy tkanka, wyrwana z żywego, jeszcze  nienarodzonego dziecka, zanim zostanie zabite.

Należy również zauważyć, że obecne szczepienia – to eksperyment na ludziach, który jest zabroniony przez Kodeks Norymberski jako zbrodnia przeciwko ludzkości.

   Dziesiątki czołowych nieprzekupnych ekspertów w dziedzinie wirusologii ostrzegają przed konkretnymi konsekwencjami, które już dzisiaj widzimy. Dr Ryan Cole, USA: „Szczepionka mRNA jest toksyną i powoduje choroby płuc, choroby naczyń krwionośnych, choroby serca, choroby mózgu…”. Inni eksperci także podkreślają, że szczepionka uszkadza centralny układ nerwowy. Prognozy, co do których bije na alarm dr Cahill z Irlandii, są następujące: „W ciągu dwóch lat 90% zaszczepionych osób umrze”. To poważna sprawa! Tego powinniśmy zacząć się naprawdę bać, a nie straszliwych historii w mediach, które wręcz przeciwnie, nas w kierunku rzeźi szczepień popychają.

   Największym przestępstwem jest wprowadzenie obowiązkowych szczepień dzieci, jak już starają się w niektórych krajach zrobić. Eksperci twierdzą, że 99,998% dzieci wraca do zdrowia po Covid bez żadnego leczenia. Po szczepieniu dzieci umierają lub mają poważne problemy. Mikrobiolog i wirusolog prof. dr Bhakdi ostrzega: „Kiedy szczepicie swoje dzieci, popełniacie przestępstwo! Uważam te genowe szczepionki za eksperyment na ludziach, który jest zakazany”.

   Dziś jesteśmy u szczytu technologicznej rewolucji. Technologia komputerowa – to korzyść, ale jest też wielkim zagrożeniem dla ludzkości. Wprowadza się całkowitą kontrolę nad ludźmi. Ludzki umysł jest zaślepiony, upojony dumą sukcesu. W rękach złych ludzi cały postęp naukowy jest skierowany przeciwko jednostce jak i ludzkości.

   Tutaj dochodzimy do podstawowych pytań, których ludzie unikają. Kwestia zła, kwestia wojen… Wszystkie wojny, wszystkie zbrodnie pochodzą ze wspólnego źródła zła, które jest w każdym człowieku. Odziedziczyliśmy go po naszych prarodzicach. Od tego duchowego źródła zła – dziedzicznego grzechu – nas ludzi, nie uwolni ani logika, ani technologia. Ludzie są w niewoli kłamstwa i zła, do czego w swojej duchowej ślepocie, wielu nie chce się przyznać. Na koronapsychozie widzimy widoczne owoce. Moc zła została uwolniona poprzez stopniowe odrzucanie sprawiedliwych praw, które inwazji zła zapobiegały. Zło jest przez antyprawa uprzywilejowane i nazywane prawem człowieka. Promowana jest ideologia gender, która w sposób bezczelny i absurdalny twierdzi, że mężczyzna nie jest mężczyzną, a kobieta kobietą. Akceptowana jest również kradzież dzieci przez wymiar sprawiedliwości dla nieletnich. Te zbrodnie są owinięte w frazy o prawach dzieci i kobiet. To kpina z prawdy, sprawiedliwości i rzeczywistości. Ludzie są poddawani zmianie  myślenia, aby stopniowo akceptowali absurdalne kłamstwa. Lekarze mają obowiązek leczyć, ponieważ złożyli przysięgę Hipokratesa. Dziś jednak, jeśli ktoś zachoruje i odmówi poddania się szczepieniom lub absurdalnym testom, pozwalają mu umrzeć np. na zapalenie wyrostka robaczkowego. Ten przestępczy system, wywierając silną presję, czyni z lekarzy grabarzy. W Niemczech w wyniku skupiania się na tak zwanych Covid ograniczeniach, a tym samym zaniedbawaniu opieki medycznej zmarło w ciągu trzech miesięcy około 125 000 osób.

   Z Covidowym wariatkowem znaleźliśmy się w sytuacji, w której każdy z nas musi poważnie myśleć o śmierci. A także każdy musi sobie zadać i drugie pytanie, co będzie po śmierci. Po śmierci następuje sąd Boży, a potem wieczność. Dla jednych szczęśliwa, dla innych nieszczęśliwa. Tu  nie chodzi o 100 czy 1000 lat, ale o wieczność. W życiu ludzkim człowiek dokonuje ostatecznego wyboru, jaka jego wieczność będzie. Jedyną drogą zbawienia dla każdego człowieka jest prawdziwa pokuta, bez której nikt nie zostanie zbawiony, żaden biskup, żaden papież.

   A czym jest prawdziwa pokuta? Przyznać się do swojego grzechu przed samym sobą, wyznać: zostałem oszukany, uwierzyłem kłamstwu – i wyznać to również przed Bogiem. Jednocześnie muszę przyjąć oferowane zbawienie, czyli zastępczą ofiarę Syna Bożego za moje grzechy, które w swoim życiu popełniłem. Każdy bez wyjątku może zostać zbawiony tylko przez pokutę, dzięki której otrzymuje przebaczenie grzechów (Łk 24:47). Pokuta wiąż się nie tylko z wyznaniem grzechów, ale także z wiarą w Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Pismo Święte podkreśla: „W nikim innym nie ma zbawienia” (Dz 4:12).

   Jak osiągnąć zbawienie? Pismo mówi: Kto wzywa imienia Pana, będzie zbawiony” (Rz 10:13). Jakie jest imię Pana? To imię Jezus, po grecku Isus, po hebrajsku Jehoszua. Dlatego znajdź przynajmniej trzy minuty dziennie, na przykład przed snem, zdaj sobie sprawę ze swojej winy przed Bogiem i powtarzaj z wiarą: „Jezu, Jezu, Jezu, zmiłuj się nade mną grzesznikiem” – zrób to w duchowym spojrzeniu do pięciu ran Chrystusa, czyli pięć razy. To jest doskonały żal. Niczego więcej w godzinie śmierci nie będziesz potrzebować. Dlatego każdego dnia wzbudzaj doskonały żal. Bóg obiecuje ci w swoim słowie: „Kto wzywa imienia Pana, będzie zbawiony”. Będziesz zbawiony! Wzywanie imienia Jezusa jest środkiem zbawienia od wiecznej śmierci w piekle. Tylko człowiek duchowo ślepy i pyszny odrzuca własne zbawienie, to znaczy popełnia duchowe samobójstwo.

   Wszyscy, którzy przyjeli mRNA szczepionkę, muszą przyznać, że nawet jeśli byli pod presją, ponoszą winę, ponieważ się jej poddali. Muszą to wyznać przed sobą i przed Bogiem i prosić Boga o przebaczenie, a to już dzisiaj, ponieważ Jezus powiedział: „Śmierć przyjdzie jak złodziej; nie znasz ani dnia, ani godziny”. W szczególności każdy zaszczepiony musi być przygotowany na śmierć, sąd Boży i wieczność. Codziennie wzywaj imienia Boga, bo w nim jest twoje zbawienie!

 

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

 

Pobierz: BKP: Szczepienie mRNA – sytuacja nie do rozwiązania, gdzie jest ratunek? (6.10.2021)