9-I-2022 Reakcja na trzeci szczepionkowy terror w Watykanie

 

Szanowni ojcowie w biskupiej posłudze.

Watykan ogłosił, że kto z jego pracowników do 1 lutego nie przyjmie trzeciej szczepionki zostanie, bez uprzedzenia, natychmiast zwolniony.

 

 
 
 
 
 
Video Thumbnail
Video Thumbnail
 
 
 
 
12:54
 
 
 
 
 
 
 
 

Możesz obejrzeć to wideo tutaj: https://wyjatkowa-sytuacja.wistia.com/medias/lkf9o313zm  
https://rumble.com/vs1mrz-reakcja-na-terror.html   
https://ugetube.com/watch/5kFesANOEhUnC8b   https://cos.tv/videos/play/33275587125875712 
https://gloria.tv/post/LiHipZehibjH4MYTTgcafo3dC   

Pobierz wideo: 244,1 MB, 1280×720 / 74 MB, 768×432

 

Uświadomcie sobie, że jesteście pod rządami okupanta, arcyheretyka i przestępcy Bergoglia. On będzię zmuszał was do realizowania jego zbrodni przeciwko Chrystusowi i ludzkości w waszej diecezji i w waszym narodzie. Będziecie musieli wypełniać jego plan ludobójczego szczepienia. Na pewno wiecie, że mRNA szczepionka między innymi zaburza ludzki genom. Jest związana z grafenem, produkcją białka kolczastego i krwią sadystycznie zabitych nienarodzonych dzieci. Właściwie to nie jest nawet szczepionka, to satanistyczny antychrzest. W dodatku próżna jest nadzieja, że zakończy się trzecim szczepieniem, mówi się o czwartym. Wprowadza to system permanentnych szczepień, których celem jest uczynienie z ludzi biorobotów i genetycznie modyfikowanych organizmów. Efektem końcowym jest redukcja ludzkości, a potem? Jezioro ognia.

Czeka was wieczne piekło, jeśli się od watykańskiej szczepionkowej antyewangelii nie oddzielicie. Dziś już nie możecie pozostać bierni! W tej sytuacji bierność jest przestępstwem! Musicie aktywnie przeciwstawić się śmiercionośnej maszynerii. Jeśli się nie sprzeciwicie, będziecie przez Boga i ludzi sądzeni za zdradę Chrystusa i zbrodnie przeciwko ludzkości.

Bergogliański Watykan uruchomił maszynerię przymusowych szczepień. W ten sposób ustanowił zgubny precedens, a także fałszywe moralne uzasadnienie dla przestępczej władzy. Jeśli wy, biskupi, zachowacie milczenie na tym etapie, będziecie ponosić główną winę za eksterminację własnego narodu. Rząd się odwoła na odstępczy Watykan i straci ostatnią kroplę sumienia. Wy ale Watykan w swoim narodzie reprezentujecie. Wasza bierność wystarczy, by naród został zniszczony. Wy, jesteście dziś zobowiązani do wyjścia ze zorganizowanej przestępczości bergogliańskiego Watykanu i powiedzieć mu jasne NIE! To jest prawdziwa synodalna droga i zbawcza pokuta. Jeśli się nie oddzielicie, wasza jedność z zaprogramowaną satanizacją, kierowaną przez bergogliański Watykan, będzie miała głębszy wpływ niż politycy i fałszywy mainstream. Z powodu waszej zdrady, drodzy biskupi, Bóg nie będzie mógł interweniować, aby uratować wasz naród. Jeśli wy ale z przestępczego systemu wyjdziecie, fałszywy fluid Watykanu pęknie, a Bóg, poprzez wasz akt wiary, interweniuje, by ocalić Kościół i wasz naród.

Spoczywa na was, drodzy ojcowie biskupi, niezwykle wielka odpowiedzialność, od której nigdzie nie uciekniecie. Będziecie bohaterami, albo przestępcami. Co więcej, przesądza to o zbawieniu waszych dusz – albo zdobędziecie koronę wiecznej chwały, albo zostaniecie na wieki potępieni w piekle wraz z całym systemem cowidowego-satanizmu.

Niech będzie dla was przykładem odwagi i wierności sługa Chrystusa Carlo Maria Viganò! Zdecydujcie się i wy dla Boga i dla zbawienia narodu, nawet za cenę katakumb lub bezkrwawego czy krwawego męczeństwa!

 

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu