28-I-2022 Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech prawdziwie o szczepieniach

 

   Na początku zeszłego roku zaczęła się rozprzestrzeniać infekcja, od której umierało mniej ludzi niż na sezonową grypę. Sztuczna pandemia wpłynęła nie tylko na system opieki zdrowotnej, ale także sparaliżowała gospodarkę, edukację, prywatność i podważyła morale. W sztucznej pandemii brał czynny udział Watykan. Pseudopapież utorował jej drogę bałwochwalstwem z Pachamamą i nieustępliwym propagowaniem legalizacji sodomii. Bóg dał jako ostrzegawczą karę za sodomię, doczesny (2 Piotra 2:6) i wieczny (Judy 7) ogień.
   Bergoglio poprzez swoją przestępczą działalność celowo ściągnął przekleństwo na Kościół i ludzkość. Pilne ostrzeżenie ekspertów przed mRNA szczepieniem pseudopapież cynicznie zbojkotował. Zmusił cały Watykan do zaszczepienia. Wszyscy oprócz trzech gwardzistów się poddali.

 

 
 
 
 
 
Video Thumbnail
Video Thumbnail
 
 
 
 
27:38
 
24:47
 
 
 
 
 
 
 

Możesz obejrzeć to wideo tutaj: https://odwazni.wistia.com/medias/hno2mubzya  
https://cos.tv/videos/play/33757810970628096   
https://rumble.com/vtf1a3-odwani-eksperci.html   
https://ugetube.com/watch/qyOUgzkXp8PSubN   
https://www.bitchute.com/video/kNenefJUaICr/   
https://gloria.tv/post/PNM76LdsiW4F3ZkZU8rvhZmAq   

Pobierz wideo: 521,8 MB, 1280×720 / 158 MB, 768×432

 

 Bizantyjski Katolicki Patriarchat (BKP) natomiast popiera prawdziwe stanowisko moralnych i nieprzekupnych uczonych, którzy stanęli w obronie prawdy przeciwko systemowi kłamstw. Przypomnijmy ponownie ich głos. Należą do nich czołowi naukowcy, tacy jak dr Judy Mikovits i dr David Martin z USA, mikrobiolog Soňa Pekova z Czech oraz prof Alexander Redko z Rosji. Wspomnijmy pokrótce konferencję naukową w Petersburgu, która odbyła się w dniach 20-21 października 2021 r. oraz zjazd lekarzy w Rzymie, który odbył się w dniach 12-14 września 2021 r. pod którego deklaracją podpisało się ponad 12700 lekarzy i specjalistów. Zgodnie z Kodeksem Norymberskim, przymusowe eksperymentalne szczepienia nazwali zbrodnią przeciwko ludzkości.

Jak ocenili szczepionkę amerykańscy eksperci David Martin i Judy Mikovits?

Dr David Martin: To nie jest szczepionka. Jest to mRNA, owinięte w błonę tłuszczową, która wchodzi do komórki. Jest to wyrób medyczny przeznaczony do stymulowania ludzkiej komórki do rozpoczęcia produkcji patogenu. To nie jest szczepionka… Szczepionki są w rzeczywistości terminem zdefiniowanym przez prawo. Są terminem zdefiniowanym prawnie w ustawie o ochronie zdrowia, a także w standardach CDC i FDA.

Rocco Galati: A jak mam to nazwać? Substancja chemiczna?

Dr Judy Mikovits: Tak. Jest to syntetycznym patogenem. Dosłownie wstrzykują do organizmu patogenną część wirusa.

Rocco Galati: Kiedy mówisz że jest to patogen, tak to oznacza, że po tym zachoruje?

Judy Mikovits: Dokładnie.

Dr David Martin: Dostajesz zastrzyk z substancją chemiczną, która ma wywoływać chorobę, a nie wywoływać odpowiedź immunologiczną. Innymi słowy, nic z tego nie przeszkodzi w przenoszeniu czegokolwiek. Chodzi o to abyś zachorował i żeby twoje własne komórki spowodowały tę chorobę.

Rocco Galati: Czy to wywoła autoimmunologiczną reakcję?

Dr Judy Mikovits: Może wywołać i wywoła.

Dr David Martin: … poza wieloma innymi rzeczami…

Dr Judy Mikovits: Tak, może bezpośrednio powodować stwardnienie rozsiane, chorobę Lou Gehriga, chorobę Alzheimera, bo taka jest ekspresja tej patogennej błony… Może przyspieszyć rozwój raka… Jest wiadomo już od dziesięcioleci, co ten mechanizm – ekspresja tej części wirusa – może powodować. Dosłownie jest do ciała osoby wstrzykiwana infekcja.

Amerykańscy eksperci o mRNA szczepionce powiedzieli, że tej chemicznej substancji, zgodnie ze standardami CDC i FDA oraz przepisami dotyczącymi zdrowia publicznego, nie można nazwać szczepionką. Koniecznością jest wiedzieć, że każdy chrześcijanin jest w sumieniu i prawem Bożym zobowiązany do nieposłuszności władzy kościelnej lub papieżowi, jeśli nakazuje ciężki grzech.

Dziś papież i hierarchia kościelna otworzyli się na herezje i publicznie sprzeciwili się Bożemu prawu. Jeśli ci odstępcy zmuszają do szczepień, to obowiązują tutaj słowa : „Boga trzeba słuchać bardziej niż ludzi” (Dz 5,29). Apostoł Piotr podkreśla: Rozsądźcie, czy słuszne jest w oczach Bożych bardziej słuchać was niż Boga (Syna Bożego)?”

Co mówi ekspert immunologii profesor Alexander Redko z Sankt Petersburga w Rosji o współczesnej problematyce?

Profesor Alexander Redko:

„Bywam w covidowych szpitalach, wchodzę do nich, mam przegląd, śledzę pracę i wiem, co się tam dzieje…. Chorują częściej ci, którzy zostali zaszczepieni. Tworzą bardzo wyraźny obraz koronawirusa. Według patologoanatomów ponad 62% osób przebywających na covidowych oddziałach są w pełni zaszczepieni.

QR kody wskazują, kto jest dobry, a kto jest zły. Zdrowi są źli, a chorzy i zaszczepieni są dobrzy. Oto, co pokazuje kod QR i nic więcej.

Nie ma żadnej pandemii. Pandemia wymaga aby we wszystkich krajach była epidemia. Ale epidemii nie ma. Epidemia wymaga aby 5% (ludzi, populacji) zachorowało naraz.

 PCR test jest przeznaczony dla wirusów długołańcuchowych. A to jest wirus o krótkim łańcuchu. To znaczy, że pochodzi z zupełnie innej sfery. Nim nie można zidentyfikować koronawirusa.

Wszyscy umrzemy od totalnych kłamstw. Ponieważ gdziekolwiek się nie obrócimy, wszędzie kłamstwa.

Przepisywanie leków przeciwwirusowych, których przeciwko SARS-Cov-2 nie ma, jest przestępstwem. A to jest w metodologiach Ministerstwa Zdrowia! Co więc należy zrobić z Ministerstwem Zdrowia? Odpowiedzcie sobie sami.

Teraz sztucznie robicie z nas izolowanych dziwaków. Zamykacie nas do lockdownu, dzieci przeprowadzacie na zdalne nauczanie, abyśmy w izolacji niszczyli nasz układ odpornościowy.

To nie jest pandemia, ale infodemia. A wszystko, co się dzieje, to polityka i społeczno-ekonomiczny eksperyment na naszej populacji.

Sputnik V – to nie jest Sputnik „V”, ale „Pięć”, bo to piąta szczepionka, jaką w całej swojej historii produkują. Ale ani jednej nie wyprodukowali.

Uważam, że szczepienie jest konieczne, jeśli: a) jest szczepionka, b) jeśli jest wirus, który nie mutuje, to znaczy, jeśli szczepionka może pomóc przeciwko temu, co jest dzisiaj w powietrzu. Ten wirus, który tu kiedyś był, już nie istnieje. To, przeciwko czemu chcą zrobić szczepiąkę, którą zwykle robi się przez 6 lat, tak tego wirusa, już nie ma. Dziś istnieje kilka delta wariantów, można je nazwać jakkolwiek, ale to już jest coś zupełnie innego. A wy mówicie, że szczepicie się przeciwko temu, co tu było dwa lata temu  to oszustwo. To kryminalne oszustwo. Mówią, że szczepionka nam nie pomaga, bo pojawiła się nowa mutacja. No to dlaczego szczepicie? Przygotujcie więc szczepionkę przeciwko tej mutacji jeżeli już tak chcecie.

Dlatego to, co nam oferują, nie jest szczepionką. To adenowirus 26 i adenowirus 5, na które wszczepiono białka kolczaste – a dlaczego? To nie jest jasne. Ponieważ SARS-Cov-2 nigdy nie był izolowany. Oferują premię w wysokości 1,5 miliona euro za jego izolację. A jeśli nikt go jeszcze nie odizolował, to przeciwko czemu właśnie szczepicie? Dlaczego oszukujecie ludzi? To jest komercyjny projekt. A ja twierdzę, że jest niemożliwe się tym w tym kierunku zajmować, bo a) wirus nie został wyizolowany, b) nie ma przeciwko niemu szczepionki, c) kliniczne badania skończą się 31 grudnia 2022 roku – a dziś jesteśmy w roku 2021. Testy nie są ukończone, wyniki pierwszej fazy testów nie zostały opublikowane, kiedy zginęły wszystkie szczury. Wyniki trzeciej fazy nie zostały opublikowane, ponieważ nie zostały zakończone, nie określono miana przeciwciał, nie wykryto efektu przeciwepidemicznego, nie ustalono odpowiedzi immunologicznej – jakie to wyniki? Na podstawie tych wyników projekt należy zamknąć, a nie rozpoczynać masowe szczepienia.

A ludzie o tym nie wiedzą i mówią: „Byłem zaszczepiony, nic mi nie jest”. Przyjaciele kochani, 25 procent dają placebo. Dostaliście placebo, więc czujecie się dobrze, ale również zachorujecie. Ale bardziej chorują ci, którzy są zaszczepieni. I wyraźnie przedstawiają ten sam obraz koronawirusa ze wszystkimi objawami postkowidowymi  z uszkodzeniem płuc, z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego, z zespołem Guillaina-Barrégo i wszystkim innym. Wszystko, co jest związane z covid, jest takie samo po tej szczepionce. A mam ogromną liczbę znajomych i znajomych moich znajomych, którzy: a) zachorowali, b) po szczepieniu już nie żyją.

Konkretnie po szczepieniu?

Tak, dokładnie po szczepieniu. Według patologoanatomów ponad 62% hospitalizowanych na covidowych oddziałach jest w pełni zaszczepionych”.

Zawodowi kłamcy w mediach głównego nurtu i kłamcy kościelni promują nieprzetestowane i niebezpieczne szczepienia. W przeciwieństwie do tego, prawdziwy ekspert, który jest ostrzegawczym głosem prawdy i dla wielu jest wyrzutem sumienia, woła: „Dlaczego oszukujecie ludzi?” Przecież: 1) wirus nigdy nie został wyizolowany, 2) nie ma przeciwko niemu szczepionki, 3) badania kliniczne się nie skończyły. Oszuści nie ujawnili, że w pierwszej fazie testów zginęły wszystkie szczury. Ekspert ostrzega przed antykonstytucyjnym terrorem szczepień: „Wszyscy umrzemy od totalnych kłamstw. Ponieważ gdziekolwiek się obrócimy, wszędzie kłamstwa!”

Największym kłamcą jest pseudopapież Bergoglio. Doskonale zdaje sobie sprawę, że ta pseudoszczepionka zaburza ludzki genom i jest to bunt przeciwko Bogu Stwórcy. Zawiera nanocząsteczki i jest częścią programu chipowania, przed którym Biblia ostrzega jeziorem ognia! Oprócz tego zawiera tlenek grafenu oraz identyfikator. Pseudopapież wie, że szczepionka zawiera tkankę sadystycznie wyrwaną z płuc lub nerek nienarodzonych dzieci, które są następnie zabijane. To jest satanizacja. Po przyjęciu tej pseudoszczepionki na ludzi spada krew dzieci zabitych w satanistycznym rytuale. Jest to antychrzest diabła, poprzez który ten kłamca i morderca rości sobie prawo do dusz zaszczepionych.

A tą zbrodnie buntu przeciwko Bogu i ludzkości cynicznie promuje arcyheretyk, okupujący papiestwo. Głosi demagogiczne i przestępcze hasła: „Szczepionka (powinna być) dla wszystkich!”. I bez żadnych naukowych argumentów i wbrew Bożemu prawu chłodno stwierdza: „Trzeba to zrobić!”. A szczytem bezczelności, diabelskiego uporu i braku skruchy jest to, że nazywa tę rażącą zbrodnię przejawem miłości. Pytamy: Do kogo? Do szatana? Ponadto, poprzez kłamstwo, arcyheretyk podżega do nienawiści i linczu niewinnych, oskarżając ich rzekomo o zagrażenie zdrowym! Ale rzeczywistość jest odwrotna. Okłamane zaszczepione osoby stają się laboratoriami do produkcji nowych niebezpiecznych wirusów.

Arcyklamcę, Judasza i religijnego oszusta naśladuje wielu zdradzieckich biskupów i księży, zarówno katolickich, jak i prawosławnych. Wprowadzają już nawet jako warunek wejścia do świątyni szczepienia! To gest zdrady Chrystusa i służenia szatanowi. Chrześcijaninowi nie wolno już wchodzić do takiej świątyni, ponieważ to postawiłoby go na ścieżce prowadzącej do wiecznego potępienia. Ostrzegawczym proroczym głosem przemówił profesor Redko: „Wszyscy umrzemy od totalnych kłamstw”, dodajemy: przede wszystkim od kłamstw skorumpowanych polityków, środków masowego przekazu i zdradzieckich duchownych.

Gdyby znaleźli się odważni biskupi, jak dobry pasterz Carlo Maria Vigano! On w przypadku coronawirusa, podobnie jak odważni lekarze, nazwał prawdę prawdą, a kłamstwo kłamstwem.

Cytujemy pokrótce czeską mikrobiolożku Sonię Pekovą:

„Wiosną 2020 roku stanęliśmy w obliczu tego zadania, tzn nasze laboratorium, ponieważ moim zadaniem jest wykrywanie różnych chorób pochodzenia zakaźnego u ludzi i zwierząt. Zajmuję się tym intensywnie od 2006 roku. Podeszliśmy więc do tego profesjonalnie i z niecierpliwością oczekiwaliśmy jak możemy pomóc w diagnozie. Zajmowaliśmy się tym przez całą wiosnę, robiliśmy to bardzo intensywnie, aż niezdrowo, i latem, a potem oczywiście poświęciliśmy temu jesień 2020 roku.

Tam zrozumiałam, o co w tym wszystkim chodzi, w zasadzie potwierdziło to moje przypuszczenia, że ​​tu dzieje się coś niesprawiedliwego, a potem zdystansowaliśmy się od tych testów, ponieważ zdaliśmy sobie sprawę, że w tej chwili tak naprawdę nie chodziło o nic innego niż o rażące znęcanie się nad ludźmi i społeczeństwem. W rzeczywistości chodzi o ciągłe wywoływanie uczucia strachu i podtrzymywanie go w jakikolwiek sposób. Tak więc ciągle odbywa się testowane, ciągle gdzieś pojawiają się pozytywne wskaźniki. Jednak tych pozytywnych wskaźników jest obecnie niewiele. Mam wieści z oddziałów intensywnej terapii z ARA w Pradze… Także tu nie chodzi o żadną pandemię. I w zasadzie już dawno był najwyższy czas, żeby zatrąbić do odwrotu i powiedzieć: tak my wszyscy byliśmy trochę zpanikowani, wróćmy s powrotem, pracujmy i chodźmy do szkoły, żyjmy normalnym życiem, już żadne maski ani nic z tych rzeczy.

Covid jest tylko narzędziem do czegoś, co powinno spowodować jakąś zmianę w społeczeństwie, a ponieważ to narzędzie, które wybrali, jest najsilniejszym narzędziem, zaatakowali najsilniejszy instynkt – instynkt samozachowawczy. Zastraszają was, że umrzecie na jakiś wirus. Ale wszyscy umrzemy ‒ ktoś za 30 lat, ktoś za 2 lata, ktoś dzisiaj. Nikt nie wie, kiedy to się stanie ale ludzie nie zdają sobie z tego sprawy, ale wszyscy zaczęli strasznie się bać, że umrą od jakiegoś wirusa. A to jest wojna psychologiczna ”.

W zeszłym roku Soňa Pekova i jej laboratorium zdiagnozowali 30 000 osób i doszli do wniosku, że to nie pandemia. Сovid jest tylko narzędziem do zmian w społeczeństwie i wojny psychologicznej. Został tutaj wykorzystany instynkt samozachowawczy do zastraszania, że umrzecie od jakiegoś wirusa, ale prędzej czy później wszyscy umrzemy. A ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Co do tego dodać?

Gdyby ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę, że w końcu umrą! To jest rzeczywistość, w którą nikt nie może wątpić. Tak, ktoś umrze wcześniej, ktoś później. Prawdziwa mądrość ‒ to myślenie o końcu, liczenie się ze śmiercią, Bożym sądem i wiecznością. Gdyby ludzie zaczęli to sobie uświadamiać! Zwłaszcza w tych czasach pseudo-covidu i presji oraz nacisku na przyspieszenie śmierci. Rozwiązaniem nie jest rozpacz, rozwiązaniem jest Prawda, a tą jest Jezus, Syn Boży i Zbawiciel. On zyskał nam życie wieczne. On jest zmartwychwstanie i życie. Z naszej strony należy Jezusa przyjąć: Wszystkim tym, którzy Go przyjęli, dał moc, aby się stali dziećmi Bożymi (J 1,12). Abyśmy mogli Go przyjąć i aby On mógł w nas żyć, musimy nazywać prawdę prawdą, a kłamstwo kłamstwem, a to dziś zwłaszcza w kwestii oszustw, związanych ze szczepieniem. Niech będą dla nas przykładem na drodze prawdy odważni i prawdomówni eksperci medyczni. Oni są dziś ratunkowym proroczym głosem dla całej ludzkości.

 

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metodiusz OSBMr             + Tymoteusz OSBMr

biskupi-sekretarze