03.V.2021 Ustawa ludobójcza w Polsce. Jaka jest reakcja biskupów i kapłanów?

 

  

Obejrzyj to wideo na:  https://resurrection.wistia.com/medias/xy5rmnpjdf 

 https://cos.tv/videos/play/23739741259207680  https://videos.utahgunexchange.com/watch/CSHQc35LxXoWo3F   

 https://devtube.dev-wiki.de/videos/watch/12aaa659-4051-486e-838f-2f535c88a25a   https://lbry.tv/@Patriarchate:4/Ustawa-ludobojcza-w-Polsce:a   

Pobierz wideo:  576.9 MB, 1080  /  0,99 Gb

Prezydent Trump miał odwagę stanąć w obronie Ameryki i powiedzieć:

„To jest walka o przetrwanie naszego narodu… Żyjemy tylko w iluzji demokracji, którą w rzeczywistości kontroluje garstka globalnych grup interesarjuszy. Będą kłamać, kłamać, kłamać… Ich środki finansowe są praktycznie nieograniczone… ich wpływ medialny jest bezkonkurencyjny. I wreszcie głębia ich niemoralności jest po prostu nieograniczona.”

Tak powiedział prezydent Trump tym, którzy planują dziś zredukować ludzkość o 6 miliardów poprzez szczepienia. Dlaczego słów prawdy nie powiedział Watykan? W końcu jest tu też ukryta walka o życie wieczne! Z  nowymi szczepionkami jest związane  wieczne potępienie w jeziorze ognia!  Watykan nie tylko że milczał, Watykan wypowiedział słowo kłamstwa – on promuje „szczepionkę dla wszystkich” ‒ innymi słowy: czipowanie i jezioro ognia dla wszystkich! Głębia jego niemoralności jest po prostu nieograniczona.

21.10.2020 roku została upubliczniona Bergogliowa promocja pseudo-małżeństw sodomitów. Rok temu on intronizował demona Pachamamę w Watykanie. Jeśli biskup lub ksiądz katolicki jednoczy się z nim, wymieniając jego imię w liturgii, zwołuje przekleństwo na siebie i na naród polski. Przekleństwo to zostało w widoczny sposób ujawnione w Polsce poprzez ogłoszenie ustawy nr 1845 z dnia 8 października 2020 r. o przymusowych szczepieniach.

Artykuł 36 zawiera między innymi następujące punkty:

Cytat: „1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, … a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków”.

Cytat: „1.Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia

Komentarz: Dlaczego ustawa wymusza obowiązkowe szczepienia? Bill Gates powiedział publicznie: „Jeśli wykonamy dobrą robotę ze szczepionkami, zmniejszymy populację o 10-15 Ponadto szczepionka na koronawirusa, jak powiedzieli eksperci, jest nonsensem. A co do nowych mRNA i mDNA szczepionek, promowanych przez Gatesa, wiadomo, że wpływają na ludzki genom i zawierają hydrożel z bioczipami lub nanoczipami. Oznacza to, jak twierdzą czołowi eksperci, że nowa szczepionka zmienia ludzką naturę i zarówno jest połączona z czipami. Nie jest to więc kwestia medycyny, ale kwestia polityczna, z programem redukcji ‒ zagłady ludzkości.

Cytat: „… u której podejrzewa się…”

Komentarz: Oznacza to, że nawet ten, który jest tylko podejrzany o chorobę, musi zostać poddany przymusowym  szczepieniom, co dziś oznacza między innymi groźbę czipowania. Praktycznie każdy człowiek może zostać zidentyfikowany jako podejrzany i siłą  zmuszony do szczepień. To zbrodnia przeciwko narodowi polskiemu.

Cytat: „… lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób…”

Komentarz: Ta przerażająca charakterystyka jest obecnie przypisywana covid-19, więc ustawa ma zastosowanie przede wszystkim do niego. Dzisiaj jest już powszechnie wiadomo, że tak zwana pandemia koronawirusa ‒ to zorganizowane oszustwo. Prawdziwi eksperci w dziedzinie immunologii, wirusologii i bakteriologii twierdzą, że nie ma powodu, aby nawet nosić maskę, a nie po to, by ogłosić nadzwyczajne środki, a ponadto gwałtownego charakteru. Z powodu COVID-19, umiera mniej więcej tyle samo osób co z powodu zwykłej grypy.

Cytat: „… może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków”.

Komentarz: Termin podania leku obejmuje również wymuszone szczepienie nową szczepionką, co spowoduje ogromne szkody dla zdrowia ludzkiego. Ponadto każda nowa szczepionka musi przejść kilkuletni okres próbny. Szczepionka COVID-19, jak tylko została wyprodukowana, jest masowo podawana ludziom bez wcześniejszego testowania na zwierzętach! To zbrodnia przeciwko medycynie i ludzkości!

Cytat: „2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub pracownik służby zdrowia…”

Komentarz: To ma pielęgniarka czy inny personel medyczny lub wolontariusz, wyznaczony jako pracownik służby zdrowia,  decydować o okaleczeniu zdrowej osoby nową szczepionką mRNA i mDNA? Prawdziwi eksperci wyraźnie przed tym ostrzegają! Dlaczego ich głos jest uciszany?

Cytat: „3. Lekarz lub pracownik służby zdrowia może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego”

Komentarz: Każdy normalny człowiek, a tym bardziej każdy chrześcijanin, musi bronić się przed taką szczepionką! Co ciekawe, ustawa to bierze pod uwagę. Pracownik służby zdrowia przy pomocy policji ma prawo do przymusowego zaszczepienia osoby! Ta metoda przymusowego szczepienia była stosowana przez faszystowskich lekarzy w obozach koncentracyjnych. Po zastrzyku następowało  krematorium.

Cytat: „4. … przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby”.

Komentarz: To sformułowanie w ustawie jest cyniczną kpiną z wolności człowieka i wszystkich praw człowieka.

Cytat: „7. Unieruchomienie- jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł, kaftana bezpieczeństwa lub innych urządzeń technicznych”.

Komentarz: To ma być zastosowane wobec spokojnych ludzi, którzy nie chcą poddać się ludobójczym szczepieniom i czipowaniu!

Cytat: „8. Przymusowe podanie leku to natychmiastowe wprowadzenie leku do organizmu człowieka  – bez jego zgody”.

Komentarz: Bez jego zgody! Co to ma znaczyć? Faszyzm miał na celu eksterminację innych ras, ale przynajmniej chronił własny naród. Rząd polski uchwalił ustawę o fizycznej likwidacji własnego narodu pod pretekstem ochrony zdrowia. Ustawa ta jest zaprzeczeniem Konstytucji RP oraz wszystkich praw człowieka i praw międzynarodowych gwarantujących wolność człowieka. To bezprecedensowa zbrodnia mająca na celu redukcję czyli eksterminację narodu polskiego!

Drodzy biskupi i kapłani polscy, macie być zaczynem i solą narodu polskiego, jego sumieniem i filarem prawdy. Jeśli będziecie milczeć, odpowiedzialność za eksterminację  narodu polskiego spadnie na was. Ale nie chodzi tylko o życie fizyczne, dziś istnieje niebezpieczeństwo masowej  zagłady w jeziorze ognia, ponieważ chodzi o proces czipowania, przed którym Pismo Święte stanowczo ostrzega. Czy jesteście tego świadomi?

Zamiast prawdziwych proroczych słów, zamiast prawdziwej reewangelizacji i pokuty, budujecie posągi na cześć tzw.  św.Jana Pawła II i nie dostrzegacie mocy przekleństwa, które, poprzez jego apostatyczną działalność, spadło na niego, na Kościół i na Polskę. Apostazja Jana Pawła II, która przejawiła się w geście synkretyzmu w Asyżu i którą kard. Dziwisz co roku w Polsce odnawia, przygotowała grunt pod arcyheretyka Bergoglia – Franciszka. Dlatego mógł intronizować demona Pachamamę, zatwierdzić prawo do związków homoseksualnych i ostro promować „szczepienia dla wszystkich”, chociaż doskonale zdaje sobie sprawę, że prawdziwi eksperci ostrzegają przed tym śmiertelnym niebezpieczeństwem. Klątwa spada na Polskę za Jana Pawła II, a także dlatego, że w każdej liturgii wyrażacie swoją jedność z arcyheretykiem Franciszkiem Bergoglio.

Szanowni biskupi i kapłani polscy, czy okażecie szczerą skruchę? Dla was, biskupi i kapłani polscy, oznacza to:

1) powiedzieć ludziom prawdę, że kanonizacja Jana Pawła II jest nieważna;

2) znaleźć odwagę, by powiedzieć ludziom prawdę, że Franciszek Bergoglio jest nieważnym papieżem, a z tego powodu polski Kościół nie będzie już wymieniał jego imienia w liturgii.

To jest to, czego Bóg od was oczekuje i za co będziecie odpowiadać na Bożym sądzie. Od tego zależy wasze zbawienie i zbawienie Polski! Pan Jezus mówi wam teraz: „Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie (Łk 13:3).

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metodiusz OSBMr   + Tymoteusz OSBMr

Biskupi-sekretarze

30.10.2020

 

Bizantyjski Katolicki Patriarchat (BKP) ‒ to wspólnota mnichów, księży i biskupów, mieszkających w klasztorach. Na czele BKP stoi patriarcha Eliasz z dwoma biskupami-sekretarzami: + Tymoteuszem i + Metodiuszem. BKP powstał z potrzeby ochrony podstawowych prawd wiary chrześcijańskiej przed herezjami i apostazją. Pseudo-papieża Bergoglio BKP nie uznaje i nie jest mu podporządkowany.