3.V.2021 Eksperci ostrzegają, ale Bergoglio mówi o szczepieniach: „Trzeba to zrobić!”

 

Możesz obejrzeć to wideo tutaj: https://victorious.wistia.com/medias/h2nyvruet8   

https://ugetube.com/watch/_ujScNQ1jb1UVerd.html  

 https://rumble.com/vd3p8d-eksperci-ostrzegaj.html   

 https://gloria.tv/post/i7n9A4ckqt3q27eNNBjf4pjPb   

Pobierz wideo: 289,5 MB, 1280×720 / 87,6 MB, 768×432

Publiczna dyskusja naukowców ujawnia istotę tak zwanej nowej szczepionki mRNA, która tak naprawdę nie jest tradycyjną szczepionką, ale jest narzędziem do masowego okaleczania i ludobójstwa.

David Martin: Musimy wyrazić się jasno. Używają terminu „szczepionka”, aby przemycić tę rzecz w ramach wyjątków dla zdrowia publicznego. To nie jest szczepionka. Chodzi o mRNA pokrytą warstwą tłuszczową, która wnika do komórki … aby ta rozpoczęła tworzyć patogen.

(Normalna) szczepionka musi w szczególności stymulować układ odpornościowy osoby, która ją otrzymała, jak i zakłócić transmisję zakażenia. Ale tego (mRNA) „szczepionka” nie robi… Szczep mRNA, który wędruje do komórki, nie zapobiega przenoszeniu wirusa …

Gdybyśmy powiedzieli, że będziemy podawać ludziom profilaktyczną chemioterapię na raka, którego jeszcze nie mają, wszyscy by to wyśmiali, ponieważ to głupi pomysł. A to jest dokładnie to co się tu dzieje!

(Ta to mRNA „szczepionka” ) jest urządzeniem mechanicznym w postaci bardzo małego technologicznego pakietu, który jest wstrzykiwany do organizmu człowieka w celu aktywacji komórki, aby ta zaczęła produkować patogen. … Chodzi tu o chemiczne patogenni urządzenie, które jest w rzeczywistości wytwożone dla produkcji chemicznych patogenu w komórce. Jest to medyczny produkt, a nie lek…  Musi to być dla nas oczywiste aby nie dać się nabrać na ich grę. Ponieważ ich gra polega na tym, że jeśli mówimy o tym jako o szczepionce, wtedy wdawamy się w rozmowę o szczepionkach, ale to nie jest, jak sami przyznają, szczepionka…

Dr Judy Mikovits: Tak. To syntetyczny patogen.

Prawnik Rocco Galati: Jeśli to patogen, tak to oznacza, że po tym będe chory.

Dr Judy Mikovits: Dokładnie.

David Martin, MD: Jest stworzony, aby wywołać chorobę… Dostajesz zastrzyk z substancją chemiczną, która ma wywołać chorobę, a nie reakcję immunologiczną. Chodzi o wywołanie choroby i o to aby to były twoje własne komórki, które powodują chorobę.

Prawnik Rocco Galati: Więc to wywoła odpowiedź autoimmunologiczną (nieuleczalną chorobę)?

Dr Judy Mikovits: Może spowodować i spowoduje…

David Martin, MD: oprócz wielu innych rzeczy … (uwaga: jak np. chipizacja)

Dr Judy Mikovits: W rzeczywistości może bezpośrednio spowodować stwardnienie rozsiane, chorobę Lou Gehriga, chorobę Alzheimera, ponieważ to właśnie jest ekspresja tej patogennej otoczki… Może przyspieszyć rozwój raka ‒jest znane od dziesięcioleci co ten mechanizm może spowodować . 

Zobaczmy teraz, co o szczepieniach mRNA mówi pseudo papież Bergoglio.

Cytat Bergoglio: „Uważam, że z etycznego punktu widzenia wszyscy powinni się zaszczepić”.

Komentarz: Tym Bergoglio mówi, że jest etyczne okaleczyć się, zachipować, a nawet dać się zabić.

Cytat Bergoglio: „To nie jest kwestia wątpliwości, rozważań, argumentów przeciw. To konieczny wybór etyczny…”

Komentarz: Innymi słowy, etyczny wybór przedstawiony przez Bergoglio oznacza, że nie masz wyboru ‒ musisz przyjąć szczepionkę.

Cytat Bergoglio: „…bo stawką jest zdrowie, życie, także życie innych”.

Komentarz: Bergoglio ma rację. Naprawdę stawką jest nasze zdrowie i życie. Ale to Bergoglio, a nie my, dosłownie igra z życiem innych! Zmusza ich do przyjęcia śmiertelnie niebezpiecznej szczepionki, przed którą najlepsi eksperci pilnie ostrzegają .

Cytat Bergoglio: „W przyszłym tygodniu zaczniemy to robić tutaj (w Watykanie)…”

Komentarz: Albo będzie to oszustwo, albo Watykan z Bergoglio stworzy samobójczy precedens. Zwodzi nie tylko katolików, ale także wszystkich chrześcijan i cały świat!

Cytat Bergoglio„… i ja zapisałem się (na szczepienia)”.

Komentarz: Oznacza to, że do 16 stycznia Bergoglio powinien otrzymać szczepionkę. Prawdopodobnie  przyjmie jakieś placebo, ale na świat wyjdzie bombastyczna reklama, że tak zwany Święty Ojciec Franciszek przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19! Ergo ‒ wszyscy katolicy muszą teraz posłusznie iść za jego przykładem. Ten wilk przebrany za pasterza nie oddaje życia za owce, ale raczej odbiera im życie, a ponadto ciągnie je na wieczną zagładę! On może z łatwością załatwić to, aby mu mRNA szczepionka nie została podana, tylko że katolicy nie mogą o tym wiedzieć. Muszą temu zawodowemu oszustowi i kłamcy- dla swojej zagłady- ślepo ufać .

Cytat Bergoglio: „Trzeba to zrobić”.

Komentarz: Bergoglio, który promuje subiektywne podejście do wszystkiego, łącznie z przykazaniami Bożymi, nagle na temat samobójczej szczepionki kategoryczne oświadcza: „Trzeba to zrobić!”

Cytat Bergoglio: „Nie rozumiem, dlaczego niektórzy mówią: Nie. Szczepionki są niebezpieczne.”

Komentarz: Wszyscy sumienni eksperci i naukowcy zgadzają się co do stanowiska: „Nie szczepiące!  Jest niebezpieczna!” Bergoglio, analfabeta w medycynie, tego nie rozumie. Sprzeciwia się im bez jakiegokolwiek argumentu.

Cytat Bergoglio: „Jeśli lekarze przedstawiają ją jako coś dobrego, co nie stanowi specjalnego zagrożenia, czemu jej nie przyjąć?”

Komentarz: Tacy lekarze, którzy przedstawiają nam szczepionkę mRNA jako coś dobrego, co nie stanowi specjalnego zagrożenia, kłamią, tak jak kłamie Bergoglio.

Cytat Bergoglio: „Mamy do czynienia z samobójczym negacjonizmem, którego nie potrafię wyjaśnić. Bo dzisiaj trzeba przyjąć szczepionkę”

Komentarz: To jest szczyt Bergoglia demagogii! Twierdzenie, że trzeba przyjąć szczepionkę, oznacza masowe samobójstwo. To że do czegoś takiego  namawia pseudo-papież, nie potrafi rozsądna osoba sobie wyjaśnić .

Promowanie pod pozorem szczepionki środków masowego okaleczania, a następnie unicestwiania ludzkości, to najpoważniejsza zbrodnia wszechczasów! Ludzkość musi postawić Bergoglio przed międzynarodowym trybunałem jako masowego przestępcę i masowego mordercę! Trzeba to zrobić! To trzeba zrobić! Za żadną cenę nie wolno nam przyjąć szczepionki!

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

15.01.2021