03-V-2021 Konferencja Episkopatu Polski odrzuca pokutę i prowadzi naród do piekła

 
 

https://fast.wistia.net/embed/iframe/colva78y0r

 

Możesz obejrzeć to wideo tutaj: https://christus-der-konig.wistia.com/medias/colva78y0r   
https://rumble.com/vgchtl-konferencja-episkopatu-polski.html   
https://ugetube.com/watch/LVFpUqSDGtwa9EV   
https://gloria.tv/post/38n224moksr7EtytjCAT33xBR   

Pobierz wideo: 450,4 MB, 1280×720 / 136,6 MB, 768×432

 

Media doniosły, że Konferencja Episkopatu Polski wyraziła poważny sprzeciw moralny wobec szczepionek AstraZeneca i Johnson & Johnson, ponieważ są one ściśle powiązane z zabijaniem nienarodzonych dzieci. Jaka jest ale w rzeczywistości postawa polskich biskupów?

Cytat: „Dlatego katolicy nie powinni godzić się na szczepienie tymi preparatami … chyba że są wprost zobligowani określonymi uwarunkowaniami (zawodowymi…)”.

Odpowiedź: Co to za instrukcje ‒ usprawiedliwiać z powodów zawodowych przyjęcie mRNA szczepionki zawierającej tkankę nienarodzonego dziecka! Biskupi tym katolikom pozwalają na stopniowe samobójstwo poprzez zmianę genomu.

Cytat: …(katolicy mogą używać szczepionki zawierającej tkanki, pochodzące od abortowanych dzieci, wtedy) ‒ cytuję ‒ nie mają możliwości wyboru innej szczepionki”

Odpowiedź: Jaką inną szczepionkę? Może Pfizer lub Moderna? Brytyjscy naukowcy odkryli, że  zakrzepica mózgowych żył, wśród innych poważnych zagrożeń, jest u szczepionek Pfizer / BioNtech i Moderna, prawie taka sama jak w przypadku AstraZeneca. Czy do dziś biskupi polscy nie wiedzą, że przeciw koronawirusowe mRNA szczepionki nie mają na celu ochrony zdrowia, ale wręcz przeciwnie redukcję ludzkości, czyli masowe ludobójstwo?

Cytat: „jeśli nie mają możliwości wyboru innej szczepionki, mogą z nich skorzystać bez winy moralnej”.

Odpowiedź: To stwierdzenie Konferencji Episkopatu jest sprzeczne z nauką katolicką i jest okłomaniem polskich katolików.

Cytat z mediów: „Biskup Wróbel stwierdził, że wyjątkowa dopuszczalność obu szczepionek nie oznacza akceptacji aborcji”.

Odpowiedź: A co to znaczy? Czy to nie jest zgoda na wstrzykiwanie do organizmu komórek dzieci, zamordowanych przez aborcję? Współpraca przy aborcji podlega karze ekskomuniki. Czy ta kara nie spada na całą Konferencję Episkopatu Polski? Ponadto szczepionka zalecana przez tych biskupów ma inne niemoralne aspekty, których wynikiem jest nie tylko ekskomunika, ale także wieczne potępienie w jeziorze ognia.

Cytat z mediów: „(biskup Wróbel) twierdzi, że żadna aborcja nie była przeprowadzona na zamówienie producenta szczepionek”

Odpowiedź: To kłamstwo. Wakcynolożka Pamela Acker opowiada o badaniach laboratoryjnych dotyczących produkcji szczepionek, wykorzystując tkanki dzieci, zamordowanych w wyniku aborcji. Tkanka jest wyrywana z nerek żywcem bez żadnego znieczulenia, mimo że już odczuwają ból! Lekarka zeznaje, że badacze motywują matkę, by jeszcze pozwoliła dziecku trochę podrosnąć przed aborcją, aby lepiej służyło celom laboratoryjnym. (https://www.lifesitenews.com/opinion/a-hill-worth-dying-on-expert-explains-how-aborted-baby-cells-taint-covid-vaccines)

Cytat: „Szczepionkę łączy z aborcją tylko materiał biologiczny z niej pochodzący”.

Odpowiedź: Co to jest ten biologiczny materiał, pochodzący z aborcji? Czy to nie jest dziecko zabite przed urodzeniem?

Cytat: „Ale katolicy muszą w możliwy dla nich sposób manifestować swój stanowczy sprzeciw… aby nie zostali uznani za popierających w sposób pośredni aborcję! (na przykład pisząc listy do instytucji produkujących tę szczepionkę…)”

Odpowiedź: Decydującym oporem byłoby wspólnie pod przewodnictwem biskupów postawić się przeciwko tym szczepieniom. Jednak biskupi, idąc za przykładem Franciszka Bergoglio, do szczepień zachęcają. Zabijanie sumień katolików wyzwaniem do napisania alibistycznego listu to klerykalny faryzeizm!

Drodzy biskupi, zróbcie  rachunek sumienia: czy zwróciła się wasza konferencja, podobnie jak biskupi Mołdawii, do rządu z konkretną prośbą o zakazanie niebezpiecznych szczepień? Czy opublikowaliście prawdziwe informacje o śmiertelnie niebezpiecznych szczepionkach w liście pasterskim? Polscy biskupi, każdy osobiście i cała Konferencja, muszą pokutować w tej dziedzinie. Dlaczego? Ponieważ szczepionka mRNA jest sprzeczna z Bożymi, a zatem i moralnymi nakazami w kilku punktach.

1) Zmienia ludzki genom, a tym prowadzi do eksterminacji rasy ludzkiej. To jest zbrodnia przeciwko Stwórcy i ludzkości.

2) Zawiera nanocząsteczki, a zatem należy do procesu prowadzącego do chipowania ludzkości. Jest to utrata wolnej woli. Poprzez chipy człowiek staje się biorobotem. Biblia zdecydowanie ostrzega przed tym karą w jeziorze ognia. Polscy biskupi ale mRNA szczepionkę zalecają!

3) Szczepionka zawiera tkankę, oderwaną żywcem z nienarodzonego dziecka jeszcze przed jego zabiciem. To jest SATANIZM!

4) Kampania szczepień, zgodnie z ideologią redukcji ludzkości, prowadzi do zabójstwa 6 miliardów ludzi. Jest to zorganizowana masowa zbrodnia, którą Konferencja Episkopatu Polski wspiera i angażuje w niej katolików.

Pseudopapież Bergoglio gwałtownie promuje szczepionkę dla wszystkich, co jest zbrodnią przeciwko Bogu, Kościołowi i ludzkości. Z drugiej strony ostrzegają przed tym najlepsi uczciwi eksperci. W dniach od 30 kwietnia do 1 maja odbędzie się szczyt, w którym wezmą udział eksperci w dziedzinie wirusologii i wybitne osobistości, w tym arcybiskup Vigano, były nuncjusz USA. On wyraźi w imieniu Kościoła prawdziwe stanowisko, które jest zgodne z prawami Bożymi i przeciwko ideologii NWO, a tym samym i przeciw niebezpiecznym szczepieniom. Staną biskupi polscy w obronie prawdy i odważnego arcybiskupa?

Drodzy członkowie Konferencji Episkopatu, wzywamy was do pokuty za 9 zbrodni przeciwko Bogu i narodowi polskiemu!

1) Nie powiedzieliście narodowi polskiemu prawdy o Janie Pawle II. Nie przyznaliście, że jest winien masowego szerzenia się herezji neomodernizmu. Tuszował przestępstwa pedofilii i zakazał sprawiedliwego karania winnych księży. Z jego winy zajęli masoni kluczowe stanowiska w Kościele (1983). Zwołał pogańskich przywódców do Asyżu (1986) i dokonał apostatycznego gestu, który jest wielkim grzechem przeciwko pierwszemu przykazaniu. Czyniąc to, ustanowił zbrodniczy precedens dla całego Kościoła. Wy ale temu fałszywemu świętemu organizowaliście parady kościelne, przemianowaliście ulice i place jego imieniem, a w każdym kościele musiał być co najmniej jeden jego pomnik lub jego obraz do uczczenia.  Kiedy odpokutujecie i zdejmiecie klątwę z polskiego narodu? Znać prawdę i świadomie nie chcieć jej powiedzieć, jest przestępstwem!

2) Wasze obłudne milczenie na temat rozprzestrzeniania się LGBTQ doprowadziło już do około 20 gejowskich parad w stolicy i do systematycznej demoralizacji polskiej młodzieży. Za to musicie pokutować.

3) Dlaczego nie sprzeciwiliście się systemowi wymiaru sprawiedliwości dla nieletnich? Swoim milczeniem zaakceptowaliliście zbrodnię kradzieży dzieci i dawania ich sodomitom! Pokutujcie!

4) Dlaczego nie poparliście protestu czterech kardynałów, kiedy opublikowali „Dubia” przeciwko heretyckiej adhortacji Amoris laetitia? Pokutujcie!

5) Jak zareagowaliście, gdy w 2019 roku Bergoglio intronizował demona Pachamamę w głównej świątyni Kościoła? Milczeliście a nawet to przestępstwo usprawiedliwialiście. Pokutujcie!

6) Co zrobiliście, gdy Bergoglio 2020 ogłosił bezsensowne zamknięcie świątyń? Co zrobiłby na waszym miejscu odważny prymas Wyszyński? Nie milczałby tak jak wy, ani nie aprobowałby przestępstw alibistycznymi frazami.

7) Co zrobiliście, kiedy arcyheretyk Bergoglio w 2020 roku już publicznie opowiedział się za legalizacją związków sodomitów? Wyraźcie swój sprzeciw! Stańcie w obronie praw Bożych!

8) Dlaczego nie zareagowaliście na tak zwaną drogę synodalną biskupów niemieckich lub na wystąpienie kard. Schönborna z 350 kapłanami za tzw. błogosławieństwo związków sodomitów w świątyniach (2021)? Już całkowicie zdradziliście katolickie nauczanie? To już polscy biskupi  przechodzą do szatańskiego anty-kościoła New Age pod przywództwem pseudopapieża Bergoglio? Pokutujcie!

9) Bergoglio bezczelnie kłamie i twierdzi, że ktokolwiek mRNA szczepionki nie przyjmie, popełnia grzech i zagraża innym. W rzeczywistości jest odwrotnie. Wy, w jedności z Bergogliem, popieracie tę zbrodnię. Jak każdy z was stanie przed Bożym sądem? Na każdego, kto odrzuca pokutę czeka piekło! A wy pokutę odrzucacie.

Szanowni Biskupi Polski, niech będzie dla was bohaterskim przykładem wierności Chrystusowi i Kościołowi abp Carlo Maria Viganò. On wyraźnie broni katolickiej nauki i moralności. Arcybiskup nieustraszenie wskazuje również na niebezpieczeństwo współczesnych szczepień. I od Was, szanowni biskupi, oczekują jak polscy katolicy tak i polski naród, jasnego słowa. Jeśli pozostaniecie w kłamstwie i przy upartym odrzucaniu pokuty, będziecie odpowiedzialni za ludobójstwo w Polsce. Odrzućcie tchórzostwo i stańcie w obronie Chrystusa i narodu polskiego!

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metodiusz OSBMr             + Tymoteusz OSBMr

biskupi-sekretarze

 

26.4.2021