29-VI-2021 Dzisiejsza ekspansja nauki jest drogą do samozniszczenia ludzkości

Możesz obejrzeć to wideo tutaj: https://sainte-bataille.wistia.com/medias/zogatm8028   
https://ugetube.com/watch/31gOAzEeMpG2KHJ   https://cos.tv/videos/play/28864724743524352  https://rumble.com/vj1f7z-dzisiejsza-ekspansja-nauki.html   
https://gloria.tv/post/LfLKaDnBfaj23BDeod1ryCgNt   

Pobierz wideo: 231,9 MB, 1280×720 / 70,3 MB, 768×432

Bizantyjski Katolicki Patriarchat sprawuje posługę apostolską i prorocką. Jego obowiązkiem jest wyrażanie Bożego stanowiska nawet w odniesieniu do najnowszej wiedzy naukowej.

Cytat w mediach: „Naukowcy z amerykańskiego Columbia University opracowali niedawno system jednoukładowy(chip), który jest najmniejszy na świecie. Zmieści się w objętości mnieszej niż 0,1 mm3. Jest dobrze widoczny tylko pod mikroskopem. Do bezprzewodowego ładowania energii, a także do komunikacji wykorzystuje ultradźwięki”. (https://www.engineering.columbia.edu/press-releases/shepard-injectable-chips-monitor-body-processes, https://advances.sciencemag.org/content/7/19/eabf6312)

Komentarz: Ten mikrochip, który jest wkładany do organizmu, twórcy uzasadniają wykorzystaniem w służbie zdrowia. Niestety dzisiejsza służba zdrowia nie troszczy się o zdrowie ludzi, jak pokazała obecna pseudopandemia, ale dąży do chipowanych szczepień i ludobójstwa. Do psychicznego zniewolenia ludzkości najskuteczniejszy jest chip. Biblia przed jego przyjęciem pilnie ostrzega groźbą kary w jeziorze ognia!

 Kwestia moralna i etyczna, kwestia zbawienia duszy, jest tu priorytetem. Z tego względu nauka musi być korygowana i chroniona przed wykorzystaniem jej do autodestrukcji ludzkości. Wkorzystanie badań naukowych musi być precyzyjnie zdefiniowane w przepisach. Nie można dać się zaślepić pozytywnym usprawiedliwieniem pozornej korzyści bez słyszenia ostrzegawczego głosu wskazującego na straszliwe niebezpieczeństwo masowego nadużycia.

Ideologia, która dziś panuje, ma na celu redukcję 6 miliardów ludzi. Zwroty o korzyściach płynących z mikrochipów w opiece zdrowotnej i eksperymentalne szczepienia są globalnym oszustwem. Jest więcej niż jasne, że nawet ten mikrochip nie zostanie użyty dla zdrowia, a wręcz przeciwnie, do zniewolenia ludzkości i jej autodestrukcji. W czyich rękach jest eksperymentalna szczepionka? Jest w rękach elitarnych satanistów, którzy nie ukrywają planu masowego zniewolenia ludzi w elektronicznych obozach i ich późniejszej zagłady.

Z religijnego i duchowego punktu widzenia chip jest narzędziem masowego wrzucania dusz do wiecznego potępienia w jeziorze ognia. Cały przestępczy program musi zostać ujawniony wraz z wyraźnym wskazaniem na nadużycie mikrochipów. Broń masowego rażenia służy do fizycznego zniszczenia, podczas gdy chipowanie jest przeznaczone i do wiecznego zniszczenia dusz. W jaki sposób? Chip pozbawia człowieka najważniejszej rzeczy, a mianowicie jego woli i wolności. To czyni go kontrolowanym biorobotem. To zbrodnia przeciwko ludzkości i bunt przeciwko Bogu.

Cytat z mediów: „ Chipowy układ został przetestowany na myszach laboratoryjnych. Użyli go do neurostymulacji. Do mięsieni myszy wprowadzono siedem tych układów ”.

Komentarz: Chipowy układ był u myszy zastosowany do neurostymulacji. Oznacza to, że w człowieku staje się narzędziem wewnętrznego zniewolenia duszy. Człowiek przestanie mieć wolność myśli, emocji, ruchu. Jeśli do małego mięśnia myszy wstrzyknięto siedem tych mikrochipów, to człowieka mogą zachipować podczas dowolnej procedury medycznej, np. przy zastrzyku u dentysty, i to bez wiedzy danej osoby. Jest tutaj nienormalnie duża przestrzeń do nadużyć.

Patriarchat dlatego alarmuje prawników, polityków, wojskowych ekspertów, pracowników kultury, działaczy obywatelskich i wszystkich ludzi dobrej woli, aby sobie uświadomili poważne niebezpieczeństwo związane z mikrochipami i swoją odpowiedzialności oraz aby adekwatnie reagowali. Należy zapewnić ochronę prawną i inną. Nadużycia muszą być karane najsurowszymi karami, dopóki jest czas.

Przestępcy, którzy trzymają obecnie władze na całym świecie, planują zniewolenie i zagładę ludzkości. Dowodzą tego lockdowny i masowe egzekwowanie eksperymentalnych, śmiertelnie niebezpiecznych szczepionek. Jeśli ci elitarni sataniści nie zostaną co najszybciej postawieni przed międzynarodowym sądem, to zaczipują pod pozorem opieki zdrowotnej ludzkość, a tym samym doprowadzą ją nie tylko do wczesnej, ale także i do wiecznej zagłady!

Raport o mikrochipie został już opublikowany w prasie, dlatego poważnym pytaniem jest, jeśli znacznie wcześniej mikrochip nie był już używany, tajnie, w eksperymentalnej szczepionce przeciwko COVID-19.

System współczesnej fałszywej ideologii sparaliżował rozum i sumienie i wytworzył w ludzkim sercu źródło zła, zwanym dziedzicznym grzechem. To źródło zła, jeśli moralne ograniczenia i prawa Boże zostaną odrzucone, paraliżuje umysł i podporządkowuje stronę fizyczną najniższym instynktom. Człowiek staje się niewolnikiem kłamstwa i zła. Wszystkie wojny, wszystkie okrucieństwa, wszystkie najbardziej ohydne zbrodnie i morderstwa pochodzą z tego zatrutego źródła zła w człowieku. Na pewnym etapie człowiek staje się medium szatana, czyli osobą opętaną. A to globalne opętanie jest dzisiaj celem diabła i jego sług, którzy przywłaszczyli sobie władzę nad ludzkością.

Ten zbrodniczy i diabelski system ludzką siłą nikt niepokona. Trzeba zwrócić się do Boga, skruszenie wyznać swoje grzechy, zwłaszcza że człowiek nie szukał prawdy, słuchał i wierzył w kłamstwa, i był systematycznie wodzony za nos przez mainstreamowe media. Teraz trzeba sobie znaleźć codziennie przynajmniej godzinę czasu dla swojej duszy i relacji z Bogiem w wewnętrznej modlitwie. Bóg wtedy swój naród ochroni! Dlatego jeszcze dziś obiecaj Bogu jedną godzinę modlitwy, a to codziennie!

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metodiusz OSBMr                 + Tymoteusz OSBMr

biskupi-sekretarze

 

15.06.2021