13-XII-2021 Odpowiedź na agitację Konferencji Biskupów Słowacji do szczepień

Każdy prawdziwy Słowak musi splunąć przed judaszowymi prałatami Zwoleńskim, Boberem i Babjakem, którzy zaprzedali się diabłu. Jak węże, podstępnie uwodzą ufne dusze na ścieżkę doczesnego cierpienia i wiecznej zguby.

 

 
 
 
 
 
Video Thumbnail
Video Thumbnail
 
 
 
 
15:40
 
7:39
 
 
 
 
 
 
 

Możesz obejrzeć to wideo tutaj: https://dziekujcie-bogu.wistia.com/medias/ikra1xguqo  
https://ugetube.com/watch/xQTI51L7QvWr4Ub   
https://rumble.com/vq0uhf-odpowied-na-agitacj.html   
https://cos.tv/videos/play/32443523885732864  https://www.bitchute.com/video/51XD9DbKQEQl/   
https://gloria.tv/post/1D3mjXPvr9k834kf9Q3xTFcuM   

Pobierz wideo: 297,3 MB, 1280×720 / 89,7 MB, 768×432

 

Zvolenský: „Drodzy Bracia i Siostry, prosimy Was o wysłuchanie, aby nasza wspólnota chrześcijańska mogła w ważnym momencie zająć właściwe stanowisko”.

Szanowny Judaszu Stanisławie, zdradziłeś Chrystusa, swoje sumienie i naród słowacki, i stałeś się zwodzicielem. Stanowisko, do którego prowadzisz, nie jest właściwe, ale złe i samobójcze.

Bober: „Obserwujemy rosnącą liczbę zarażonych i umierających na covid, a także rosnącą liczbę wyczerpanych lekarzy i ratowników medycznych, co grozi natychmiastowym kolapsem szpitali”.

Szanowny Boberze, że się nie wstydzisz powtarzać tego samego kłamstwa! Manipulujesz tak samo jak zwodnicze środki masowego przekazu i skorumpowani politycy!

Bober: „Jesteśmy przekonani, że właśnie szczepienia są dużą pomocą powstrzymaniu pandemii i uratowaniu tysięcy istnień ludzkich”.

Jesteście przekonani w tragicznie błędny sposób, a to świadomie! Eksperymentalne szczepienie – to śmiertelne niebezpieczeństwo, a nie duża pomoc. Dlaczego? Ponieważ nie my, ale prawdziwi, nieskorumpowani eksperci ostrzegają, że przeciwko wirusowi, który mutuje, nie mogą być stosowane szczepienia! Nie promujesz ratunku, ale okaleczenie i śmierć tysięcy istnień ludzkich. Skąd masz taką odwagę?

Babjak: „Przez szczepienie chronimy nie tylko siebie, ale i innych. Jak wyraził to św. Ojciec Franciszek: „Zaszczepienie się jest wyrazem miłości do bliźniego”.

Arcyheretyk, który intronizował demona Pachamamę i promuje legalizację małżeństw sodomitów, okupuje papiestwo nielegalnie! Nie jest prawdziwym Ojcem Świętym. Kto jest mu posłuszny i podporządkowany, wyrzeka się tym Jezusa Chrystusa, tak jak Ty. Przyjęcie eksperymentalnej szczepionki w żadnym wypadku nie jest wyrazem miłości, ale zgodnie z Kodeksem Norymberskim jest zbrodnią przeciwko ludzkości. Ty go promujesz! Oddałeś już swoją duszę diabłu.

Babjak: „Kto wątpi, niech zdecyduje właśnie dlatego, że powołaniem chrześcijańskim jest troska nie tylko o siebie, ale także o bliźnich i pomaganie im na drodze życia”.

Chrześcijańskim powołaniem jest głoszenie Ewangelii zbawienia, a nie covidowej antyewangelii śmierci, jak to robisz Ty! Cynicznie uwodzisz dusze z drogi życia na drogę doczesnej i wiecznej śmierci! Tym ale tracisz też i swoją duszę. Jak staniesz przed sądem Bożym? Twój upór – to znak, że już naplułeś w twarz Panu Jezusowi, naszemu Zbawicielowi, a teraz służysz diabłu.

Zvolenský: „Nabierzmy odwagi i zróbmy ten krok z miłości do innych, do słabych, do zagrożonych. Wzywamy księży do szerzenia właściwego oświecenia, zachęcania do szczepień, przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad higieny.”

W słowach: „Nabierzmy odwagi i zróbmy ten krok” wzywasz, szanowny Judaszu Stanisławie, do fizycznego i duchowego samobójstwa! Wzywasz księży, aby szerzyli właściwą oświatę, ale kapłan, który zacznie ją rozpowszechniać, zostanie przez ciebie od razu ukarany. Czy nie wiesz, że międzynarodowy ruch lekarzy, wspierany przez ponad 12 700 ekspertów, zorganizował ostatnio w Rzymie sympozjum na temat covidowego terroru? Czy nie wiesz, że w niedzielę 14 listopada odbyła się demonstracja Równoległej Izby Lekarskiej w Pradze? Uczciwi lekarze w proteście złożyli swoje płaszcze przed Ministerstwem Zdrowia i umieścili na nich transparent z napisem „Kłamiecie!” Tej  prawdziwej oświaty nie pozwoliłbyś księżom szerzyć. Tym upubliczniasz, że nie służysz prawdzie i Chrystusowi, ale służysz kłamstwu i ojcu kłamstwa, diabłu! Żaden ksiądz nie może cię już słuchać, ponieważ zachęcasz do ciężkiego grzechu i wielkiej zbrodni przeciwko Bogu i sumieniu!

Bober: „W czas rozprzestrzeniającej się choroby jest to konkretny i dojrzały przejaw naszej wiary w Boga, który powierzył naszej opiece świat i naszych bliźnich. I to jest prawdziwy przejaw naszej świadomej, konsekwentnej postawy życiowej.”

Czy zdajesz sobie sprawę, szanowny, że nadużywanie urzędu kościelnego w celu przeprowadzenia ludobójczego programu szczepień i nazywanie tego troską o świat jest rażącą manipulacją i zbrodnią przeciwko Bogu i Kościołowi?

Wciąganie narodu słowackiego w samozniszczenie i nazywanie tego „dojrzałym przejawem naszej wiary w Boga” jest z twojej strony rażącą zdradą wiary, a ponadto bluźnierstwem i szyderstwem z Boga.

Babjak: „Usłyszcie, drodzy bracia i siostry, ten nasz głos i módlcie się, oraz zachęcajcie z nami, aby ludzie nie zatwardzali swoich serc i nie odrzucali środków, jakie mamy na pomóc w cierpieniu”.

Szanowny Babjaku, jeśli ktoś usłyszy Twój uwodzicielski głos i będzie zachęcać  z wami, zdradzieckimi Judaszami, ten naprawdę zatwardzi swoje serce na prawdę i odrzuci środek, który ma dla swojego ocalenia, a tym jest prawdziwa skrucha. Słuchać waszego podłego głosu to znaczy, słuchać fałszywych proroków i skończyć w piekielnej otchłani.

Zvolenský: „Na to wszystko błogosławią was wasi biskupi katoliccy w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

Co wszystko wy, zdrajcy Chrystusa i Kościoła, błogosławicie, nadużywając imienia Bożego? W imię Trójcy Świętej Ojca i Syna i Ducha Świętego zostaliśmy ochrzczeni. Przyjęcie mRNA szczepionki jest de facto anty-chrztem szatana. Dlaczego? Ponieważ podstawą szczepionki jest tkanka wyrywana żywcem z nerek nienarodzonego dziecka przed jego zamordowaniem. To jest satanizm, który jest przenoszony przez szczepionkę na tego, kto ją przyjmuje. Powinniście przed tym pilnie ostrzegać, a nie błogosławić! Kto może błogosławić coś takiego? Jedynie słudzy szatana. Ujawniliście, kim naprawdę jesteście i komu służycie. Pokutujcie, jeśli jesteście jeszcze do tego zdolni! Nie myślcie sobie, że w godzinie śmierci wzbudzicie żal. Szatan, który jest kłamcą i mordercą, któremu vy służycie, w decydującym momencie śmierci będzie oskarżać was za setki tysięcy uwiedzionych dusz! On już ma dla was nagrodę w piekle. Przez swój upór i cynizm odrzuciliście prawdę i Jezusa Chrystusa i utożsamiliście się z diabłem, który jest kłamcą i mordercą. Czeka was straszny sąd Boży, po którym nastąpi wieczne cierpienie w piekle. Tam również będziecie w jedności z arcyheretykiem Bergogliem i waszym apostołem Judaszem.

Opuśćcie kościelne stanowiska, które rażąco skompromitowaliście i w podły sposób wykorzystaliście przeciwko Bogu, przeciwko Chrystusowemu Kościołowi i słowackiemu narodowi.

 

Pobierz: BKP: Odpowiedź na agitację Konferencji Biskupów Słowacji do szczepień